Pożyczki online to branża zataczająca coraz szersze kręgi na polskim rynku finansowym. Firmy pożyczkowe prześcigają się w coraz to korzystniejszych ofertach, by przyciągnąć do siebie klientów. Jedna z takich pożyczek to pożyczka LendOn, będąca częścią grupy finansowej Creamfinance.

Creamfinance ma pod swoimi skrzydłami pięć mniej znanych na rynku marek oferujących pożyczki. Nie posiadają one takiej rzeszy klientów jak chociażby Pożyczkomat.pl, ale warto przyjrzeć się im z bliska.

LendOn

Wspomniana już, najbardziej rozpoznawalna z marek Creamfinance. Oferuje ona pierwszą pożyczkę do 2500 zł, dla stałych klientów suma ta wzrasta do 5000 zł. Okres, na który możemy pożyczyć pieniądze, to 5 do 45 dni. Warunki udzielenia kredytu to miejsce zamieszkania i zameldowania ( w tym przypadku Polska), wiek ( od 21 do 70 lat), figurowanie jako klient dowolnego polskiego banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Proces ubiegania się o pożyczkę wygląda podobnie jak w innych parabankach internetowych: wypełniamy wniosek i czekamy na decyzję, a bank sprawdza naszą zdolność kredytową. Jeśli zostanie ona oceniona pozytywnie, mamy możliwość wzięcia kredytu nawet jako osoby zadłużone.

Extra Portfel

Oferta podobna do powyższej. Warunki wyglądają niemal identycznie, kwota możliwa do pożyczenia to 5000 zł, a w przypadku pierwszej pożyczki 2000 zł. Czas, na który udzielana jest pożyczka, to maksymalnie 45 dni. Tak jak podczas korzystania z innych pożyczek online, mamy możliwość otrzymania pieniędzy bez wychodzenia z domu, na podstawie wypełnionego w internecie wniosku.

Retino

To nieco odmienna oferta. Różni się od powyższych chwilówek sposobem spłaty – podstawą regulacji zobowiązania są raty. Najwyższa dostępna kwota to 4000 zł. Aby otrzymać pieniądze, należy zarejestrować się na stronie internetowej oraz wypełnić wniosek o pożyczkę. Warto wspomnieć, że firma zastrzega sobie nieudzielenie kredytu osobom figurującym w rejestrach dłużników.

Finto

To przykład tak zwanej pożyczki ekspresowej. Pieniądze również otrzymamy na podstawie działań internetowych – rejestracji i wypełnienia wniosku. Limit udzielanej pożyczki to 5000 zł. Nowi klienci mogą liczyć na kwotę maksymalną 2000 zł udzielaną na 30 dni. Aby otrzymać pożyczkę, trzeba mieć skończone 21 lat oraz posiadać źródło regularnych dochodów.

Na rynku jest mnóstwo firm, które poratują nas szybką gotówką w sytuacji, gdy bank odmówi nam udzielenia kredytu. Warto jednak uważnie śledzić oferty, by uniknąć ukrytych kosztów i dobrze dopasować pożyczkę do naszych oczekiwań i możliwości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *