prezent

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Dlatego już teraz warto pomyśleć o odpowiednim podarku – i to zarówno dla ukochanej partnerki, jak i dla pań z bliskiego otoczenia. Czasy wręczania rajstop bądź goździków odeszły do lamusa, a wymagania współczesnych kobiet są dziś zupełnie inne.

Dziewczyna, narzeczona lub żona, czyli co kupić na Dzień Kobiet drugiej połówce.

Prezenty można wręczać bez żadnej okazji – to wszakże najlepszy sposób na okazanie uczuć i swojego zainteresowania drugą osobą. Jednak Dzień Kobiet to czas szczególny i każda przedstawicielka płci pięknej – zwłaszcza ta najbliższa – zasługuje na coś wyjątkowego. Prezenty, które nigdy nie wychodzą z mody to przede wszystkim biżuteria, perfumy, zestawy kosmetyków bądź bielizna. Każda kobieta niewątpliwie ucieszy się z pięknego naszyjnika, buteleczki ulubionego zapachu lub seksownej haleczki – zwłaszcza gdy są one wręczane podczas romantycznej kolacji przy świecach.

Prezentem sprawdzającym się przy niemal każdej okazji – także 8 marca – jest książka ulubionego pisarza, najnowsza płyta popularnego zespołu lub bilet na koncert, film bądź przedstawienie. Jednak w niektórych sytuacjach można popuścić nieco wodze fantazji i zdecydować się na podarunek, który na długo zapadnie w pamięć. Wspólna wycieczka, kurs tańca, makijażu lub gotowania (w zależności od upodobań), karnet do gabinetu kosmetycznego bądź voucher na wyjazd do spa – to tylko niektóre z propozycji, które ucieszą ukochaną kobietę. A dla miłośniczek mocniejszych wrażeń można sprezentować skok na bungee, lot paralotnią czy wyprawę na ścianę wspinaczkową. W tym ostatnim przypadku należy wziąć pod uwagę indywidualne upodobania partnerki, gdyż prezent nie może być próbą namawiania drugiej osoby na coś, na co nie ma ona ochoty.

Mama, teściowa, siostra, koleżanka z pracy, czyli jaki prezent podarować kobietom z bliskiego otoczenia

Dzień Kobiet to takie święto, podczas którego żadna przedstawicielka płci pięknej nie powinna czuć się zapomniana. Męski świat pełen jest kobiet, o których nie wolno zapominać w dniu ich święta. Mama, siostra bądź teściowa na pewno ucieszą się z drobnego upominku w postaci książki, biletu do teatru bądź kosmetyku. Amatorka aromatycznych napojów na pewno z chęcią przyjmie zestaw złożony z różnych smaków herbat lub kaw z przeróżnych zakątków świata, uzupełniony specjalistycznymi przyrządami do parzenia. Natomiast prezentem uniwersalnym – pasującym zarówno dla pań w rodzinie, jak i koleżanek w pracy – będzie niewątpliwie bukiet kwiatów bądź pudełko czekoladek.

Każda kobieta jest wyjątkowa i jako taka zasługuje na wyjątkowy prezent – i to nie tylko w Dzień Kobiet.  Pomysłów na obdarowanie bliskiej osoby w dniu jej święta jest bardzo wiele, a konkretny wybór zależy jedynie od fantazji, możliwości i upodobań drugiej osoby.

 

Źródło:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3774129,prezent-na-dzien-kobiet-oryginalne-prezenty-dla-pan-jaki-prezent-kupic-kobiecie-pomysly-foto,2,id,t,sa.html

2 thoughts on “8 marca Dzień Kobiet – pomysły na prezent”

  1. Dzień Kobiet, fantastyczne święto, dzięki któremu mężczyźni mogą podkreślić swoją miłość i szacunek wobec kobiety. Pozdrawiam 😉

  2. Mój mąż zawsze na Dzień Kobiet potrafi mnie zaskakiwać. Czasem zabierze mnie do wykwintnej restauracji, a czasem na piknik w parku. Nie zależnie od tego, co wymyśli, zawsze jest miło i czule.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *